TKS Hutnik Szczytna - strona nieoficjalna

Herb
  • OSTATNI MECZ SEZONU 2018/2019 TKS HUTNIK SZCZYTNA VS. ORZEŁ MĄKOLNO NIEDZIELA GODZINA: 11:00! STADION W SZCZYTNEJ

Brak aktywnych ankiet.

Granica TłumaczówZrzeszeni N-W-CH Niwa
Granica Tłumaczów 0:0 Zrzeszeni N-W-CH Niwa
2019-06-16, 11:00:00

oceny zawodników »

Unia II Złoty Stok 0:3 Czarni Braszowice
Granica Tłumaczów 0:0 Zrzeszeni N - W - CH Niwa
Piasek Potworów 1:7 LUKS Czermna Kudowa Zdrój
Perła Płonica 3:0 LKS Wambierzyce
Orzeł Mąkolno 2:4 Sparta Stary Waliszów
TKS Hutnik Szczytna pauza

pon.

Festyn rozpaczy

• autor: admin_hutnik, 2013-08-25 22:06

Hutnik znokautowany - szczytniańscy zawodnicy polegli 0:3 w starciu ze Śnieżnikiem na wyjeździe. Boisko w Domaszkowie wciąż jest przeklęte dla Hutnika...

Skład: Tumiłowicz - Ruchlewicz(Trojan 75'), Więcławek, Pytlowany, Rosiak(65' Futoma), Sobczyk - Szeffler - Gwóźdź, Gawęda[C], Bijak - Kotfas.

Żółte kartki: Gawęda, Gwóźdź.

Opis spotkania dostępny w rozwinięciu.

Pozostałe wyniki 3. kolejki:

Odrodzenie Szalejów Dolny 5:1 Orzeł Mąkolno

Włókniarz Kudowa Zdrój 3:0 Sudety Międzylesie

KS Polanica Zdrój 0:5 Polonia Bystrzyca Kłodzka

Czarni Braszowice 4:0 Łomniczanka Stara Łomnica

Zamek Gorzanów 1:2 Inter Ożary

Orlęta Krosnowice 1:4 Unia Bardo

ATS Wojbórz 0:5 Pogoń Duszniki Zdrój

Hutniczanie przybyli do Domaszkowa, a tam odbywały się... gminne dożynki. W czasie meczu wyraźnie słychać było głośne ludowe przyśpiewki, które przeszkadzały obydwu drużynom chociażby w komunikacji boiskowej. Być może z tego powodu siermiężny, dość chaotyczny bój o 3 punkty nie zasługiwał na miano dobrego, piłkarskiego widowiska. Przede wszystkim w pierwszej części mało było groźnych sytuacji podbramkowych. Ani jedni ani drudzy nie mieli stuprocentowych, czystych okazji do zdobycia gola. Przez początkowy kwadrans lepsze wrażenie mogli sprawiać miejscowi, ale z czasem coraz śmielej radzili sobie goście. Tyle tylko, że brakowało wykończenia w niezłych akcjach, których kres zazwyczaj następował mniej więcej przed polem karnym Śnieżnika. Gracze z Domaszkowa potrafili się umiejętnie bronić, natomiast Hutnik walił głową w mur. Dlatego też przyjezdni decydowali się na uderzenia z dystansu. Czynił to jednak tylko Łukasz Gawęda, którego trzy próby nie znalazły drogi do bramki, natomiast jedna padła łupem golkipera gospodarzy. Do przerwy 0:0.

Na początku drugiej połowy nastąpiło coś, czego nie pamiętają chyba najstarsi zawodnicy(a przynajmniej Paweł Więcławek, co sam przyznał po meczu) Hutnika. W 50. minucie goście stracili gola po kuriozalnym nieporozumieniu obrońców, zaś 180 sekund później pozwolili Śnieżnikowi dołożyć kolejne trafienie. Te kilka chwil przesądziło o końcowym wyniku spotkania. Gracze ze Szczytnej załamali się, chociaż nie złożyli broni, próbując jeszcze walczyć przynajmniej o remis. Trudno było jednak wskórać cokolwiek. Miejscowi znakomicie poczynali sobie w destrukcji, to po pierwsze. Jeśli już Hutniczanie dochodzili do jakichś sytuacji(niezwykle rzadko), zawodziła skuteczność. Śnieżnik postanowił to skrupulatnie wykorzystać i na kwadrans przed końcem dobił i tak już mocno rannego rywala. Precyzyjnie uderzonej piłki z dystansu nie był w stanie wychwycić Łukasz Tumiłowicz. Po tym zdarzeniu Hutnik mógł jeszcze pokusić się o honorowe trafienie, jednak zza pola karnego niecelnie strzelił Mateusz Gwóźdź, zaś z bliskiej odległości nie dał rady pokonać bramkarza przeciwników Rafał Kotfas. 0:3 - TKS boleśnie wypunktowany, pierwszy zimny prysznic w tym sezonie stał się faktem.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

TKS Hutnik Szczytna - Orzeł Mąkolno
Sparta Stary Waliszów - Perła Płonica
LKS Wambierzyce - Piasek Potworów
LUKS Czermna Kudowa Zdrój - Granica Tłumaczów
Zrzeszeni N - W - CH Niwa - Unia II Złoty Stok
Czarni Braszowice - pauza

Typer

Image Hosted by ImageShack.us

ZABAW SIĘ W TYPERMASTERA !!!

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. admin_hutnik 5